80W DC-DC Converter 10-35V to 1-35V Automatic Step Up Down Module Charger QS-1212CCBD-80W
Price:
7.65
XLSEMI TO-263 XL2596S-5.0E1 Buck DC-DC Converter 150KHz
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet Foggy 30mil 40mil 45mil
https://www.qskj.cc/web/image/product.template/6683/image_1920?unique=3e3d1d1
    Share :
    100% original guarantee
    Brand: QSKJ
    Model: QS-1212CCBD-80W
    Features:
    • The airfoil has a significant heat dissipation effect and a larger output power;
    Parameters:
    • Input voltage : DC 10 - 35 V
    • Output Voltage : DC 1-35 V(Adjustable)
    • Output Current : 8.5A(MAX)
    • Input current : 12A (MAX) ( heatsink will be necessary for over 6A)
    • Output Power : natural cooling 80W (MAX)
    • Conversion efficiency : 90.5% Max (14V to 12V 2A)
    • Ripple and Noise : 200mVp-p
    • No-load current : 6mA typical
    • Voltage regulation : ± 0.5%
    • Load regulation : ± 0.5%
    • Dynamic response speed : 300uS
    • Size: 65*47.7*26.8 mm