6-20 Series 60V 72V 150A Lithium Iron Phosphate Lithium Battery Protection Board Temperature Control QS-B320AB-80A
Price:
1.76
30CM 6/10/14/16/20/40 Pin Way Gray Flat Cable 1.27mm Pitch for 2.54mm FC IDC Connectors
19.3mm Diameter LED Lens 60 Degree Flat Honeycomb For CREE XPE Series
https://www.qskj.cc/web/image/product.template/6737/image_1920?unique=4c9bdde
(0 review)
Not Available For Sale
  • Current
  • Connector Type
  • Battery Type
This combination does not exist.
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Brand: QSKJ
Model: QS-B320AB-80A
Connections:
Product Description:
Features:
20 series 50A 80A 120A  version dimension:
20 series 150A version dimension: